fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Rozmowy z mieszkańcami Chodzieży o drożyźnie

Dzisiaj w Chodzieży rozmawialiśmy z mieszkankami i mieszkańcami na temat rosnącej inflacji, szalejącej drożyzny i o tym, czym będą palić w piecach zimą. Dariusz Standerski komentuje:

 

Dzisiaj Prezes Kaczyński w Wielkopolsce. Gdyby rozmawiał z ludźmi, to usłyszałby pytania takie jak w Chodzieży: Dlaczego Premier kłamał w sprawie węgla? Dlaczego jest tak drogo? Ludzie chcą zmiany!

 

Nie przestajemy działać, by docierać do ludzi z naszymi inicjatywami i pomysłami. Mądra i skuteczna w działaniach Lewicy to zysk dla nas wszystkich!

 

295430814 485993763337433 1634762724347909638 n

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem